سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

نقش بلا تردید مشاغل خانگی در افزایش سرانه درآمد خانوار با توجه با عدم نیاز به سرمایه بالا برای راه اندازی موجب شده مسئولین برای بهبود الگو ایجاد مشاغل خانگی تلاش هایی را بردارند، به عنوان مثال در هنر میناکاری به کمک استاتید بزرگ میناکار اصفهانی توانسته اند هنرمندان میناکاری را آموزش دهند و با تاسیس کارگاه های خانگی به تولید ظروف میناکاری زیر نظر این اساتید بپردازند و با افزایش سرانه درآمد خانوار به بهبود کیفیت زندگی کمک بسزایی داشته باشند. با توجه به افزایش تولید محصولات میناکاری شما شاهد افزایش تعداد مرکز فروش ظروف میناکاری در اصفهان بوده ایم.


ادامه مطلب...

یکی از بهترین راه های تهیه آب سالم و بهداشتی، استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد. با استفاده از دستگاه تصفیه مناسب و استفاده از فیلتر مناسب می توان بسیاری از آلاینده های موجود در ـب را حذف کرده و آب سالم وبهداشتی در اختیار داشت. برای اینکه بتوانیم اسلعات کافی بدست آوریم و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی داشته باشیم می توانیم با یک سرچ ساده در اینترنت اطلاعات کافی در رابطه با انواع دستگاه تصفیه آب خانگی بدست آورده و بر اساس اطلاعات بدست آورده یکی از انواع آن را انتخاب کرده.

ادامه مطلب...

شاید شما نیز متوجه تغییر طعم آب یا وجود ناخالصی ها در آب لوله کشی شده اید که در اثر اضافه کردن آب چاه می باشد، بنابراین در این شرایط ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی بسیار واضح و ضروری می باشد و در جهت تامین سلامتی شما و خانواده تان می باشد. در حال حاضر نمونه های مختلفی از دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی و خارجی در بازار وجود دارد که شما می توانید بر اساس نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کنید. دستگاه هایی که علاوه بر حذف آلودگی ها، سختی و املاح موجود در آب مورد استفاده شما را کاهش دهد.

ادامه مطلب...

به منظور کاهش آلاینده های موجود در آب لوله کشی شهری نیاز به استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی امری ضروری می باشد، زیرا استفاده از آب ناسالم می تواند سلامت خانواده را به خطر بیاندازد. اما باید دقت کنید که نوع خوب و مناسب را خریداری کنید. استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی می تواند با حذف آلاینده ها آب سالم و بهداشتی را در اختیار شما قرار دهد و شما از گزند بیماری های گ.ارشی و حتی بیماری های کلیوی از جمله سنگ کلیه در امان باشید. البته شما ابتدا باید وضعیت آب مصرفی منطقه خود را برسی نموده و بر اساس آن دستگاهی با سیستم مناسب تهیه کنید.

ادامه مطلب...

هنر فیروزه کوبی در مشهد پدید امده است اما مهد رشد و ترقی این هنر اصفهان می باشد و شما با خرید محصولات فیروزه کوبی این شهر یادگار بسیار نفیس و چشم نوازی از سفر خود به همراه خواهید داشت که یاد آور لحظات خوش سفر شما می باش. یکی از ویژگی های یک ظرف فیروزه کوبی مرغوب، کیفیت سنگ بکا برده شده در ساخت این محصولات می باشد که شمال اصل و غیر اصل بودن سنگ و همچنین طیف رنگی سنگ می باشد. هنر مند فیروزه کوب عشق و هنر خود را صرف خلق آثاری می کند.

ادامه مطلب...

در واقع هنر میناکاری تهران که هنر نقش آفرینی بر روی سطوح فلزی با استفاده از رنگ می باشد دارای سابقه ای دیرینه بوده و شواهد حاکی از این مطلب می باشد که این هنر در ایران شکل گرفته و از این کشور به سایر ممل گسیل یافته. هر چند ایران در حال حاضر سرآمد تولید کنندگان این هنر می باشد. یکی ازانواع محصولات میناکاری، بشقاب میناکاری تهران می باشد که با نگاه کردن به طرح‌هایی آبی و ظریف این اثر هنری زیبا و اصیل گویی به از زمین به افلاک برده می شوی. این هنر بیشتر بر روی ظروف مس انجام می شود زیرا مقرون بصرفه می باشد.

ادامه مطلب...

شما باید به دنبال انتخاب بهترین حشره کش برقی باشید. زیرا برقی از حشره کش های برقی با استفاده از پودر یا قرص شیمیایی برای امحا حشرا اتسفاده می کنند و تاثیر ات منفی بر روی سلامتی انسان دارد. لامپ حشره کش برقی خانگی، یکی از انواع حشره کش های برقی می باشد که تنها با تولید نور بنفش و بدون استفاده از مواد شیمیایی حشرات را به سمت خود جذب و در اثر برخورد با سطح داخلی لامپ حشره کش از بین می روند. این روش تاثیر منفی بر روی سلامتی ندارد.

ادامه مطلب...

ابی که زا تصفیه خانه های بزرگ به سمت خانه های شما در حال حرمت است در راه ممکن است دستخوش تغییراتی شود که برای سلامت جسمانی شما ممکن خطرناک باشد. این محصول می تواند به شما در تصفیه کردن دوباره این آب کمک شایانی نماید. شما می توانید دستگاه تصفیه آب خانگی با فیلتر نانو و سرامیکی SWS ENVIRONMENT FRIENDLY WATER PURIFIER را بر سر شسر لوله خانه و یا محل کار خود متصل نمایید و از ویژگی های آن بهره مند شوید.

ادامه مطلب...

با استفاده از این محصول می توانید به راحتی هر میوه ای را در هر فصلی آبگیری نمایید و نیازی به پرداخت هزینه های گزاف بابت دستگاه های آبگیری نباشد. یکی از مشکلاتی که در آبگیری های برقی وجود دارد این است که شما نمی توانید هسته و یا تفاله های میوه ها را به دقت از هم جدا نمایید. آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101 یکی از بهترین ها در بازار موجود می باشد که می توانید آن را به دقت خریداری نمایید و از ویژگی های آن بهره مند شوید. این دستگتاه دارای بدنه فلزی می باشد که می توانید سالیان سال از آن بدون اینکه مشکلی برای آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101 پیش بیابید از آن استفاده نمایید.

ادامه مطلب...

با استفاده از این محصول بند رخت آپارتمانی استیل دو طبقه تاشو Folding Stainless Clothesline می توانید انواع لباس هایی که شسته اید را خشک نمایید. این محصول برای عزیزانی که می خواهند لباس های خود را مقابل نور خورشید خشک کنند بسیار مناسب است که مزیت هایی را نیز به همراه خود دارد. می توانید بند رخت آپارتمانی استیل دو طبقه تاشو Folding Stainless Clothesline را باز کنید و لباس های خود را بر روی 15 ردیف میله این محصول پهن نمایید. 

ادامه مطلب...

این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است