سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

به منظور کاهش آلاینده های موجود در آب لوله کشی شهری نیاز به استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی امری ضروری می باشد، زیرا استفاده از آب ناسالم می تواند سلامت خانواده را به خطر بیاندازد. اما باید دقت کنید که نوع خوب و مناسب را خریداری کنید. استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی می تواند با حذف آلاینده ها آب سالم و بهداشتی را در اختیار شما قرار دهد و شما از گزند بیماری های گ.ارشی و حتی بیماری های کلیوی از جمله سنگ کلیه در امان باشید. البته شما ابتدا باید وضعیت آب مصرفی منطقه خود را برسی نموده و بر اساس آن دستگاهی با سیستم مناسب تهیه کنید.

ادامه مطلب...

هنر فیروزه کوبی در مشهد پدید امده است اما مهد رشد و ترقی این هنر اصفهان می باشد و شما با خرید محصولات فیروزه کوبی این شهر یادگار بسیار نفیس و چشم نوازی از سفر خود به همراه خواهید داشت که یاد آور لحظات خوش سفر شما می باش. یکی از ویژگی های یک ظرف فیروزه کوبی مرغوب، کیفیت سنگ بکا برده شده در ساخت این محصولات می باشد که شمال اصل و غیر اصل بودن سنگ و همچنین طیف رنگی سنگ می باشد. هنر مند فیروزه کوب عشق و هنر خود را صرف خلق آثاری می کند.

ادامه مطلب...

در واقع هنر میناکاری تهران که هنر نقش آفرینی بر روی سطوح فلزی با استفاده از رنگ می باشد دارای سابقه ای دیرینه بوده و شواهد حاکی از این مطلب می باشد که این هنر در ایران شکل گرفته و از این کشور به سایر ممل گسیل یافته. هر چند ایران در حال حاضر سرآمد تولید کنندگان این هنر می باشد. یکی ازانواع محصولات میناکاری، بشقاب میناکاری تهران می باشد که با نگاه کردن به طرح‌هایی آبی و ظریف این اثر هنری زیبا و اصیل گویی به از زمین به افلاک برده می شوی. این هنر بیشتر بر روی ظروف مس انجام می شود زیرا مقرون بصرفه می باشد.

ادامه مطلب...

شما باید به دنبال انتخاب بهترین حشره کش برقی باشید. زیرا برقی از حشره کش های برقی با استفاده از پودر یا قرص شیمیایی برای امحا حشرا اتسفاده می کنند و تاثیر ات منفی بر روی سلامتی انسان دارد. لامپ حشره کش برقی خانگی، یکی از انواع حشره کش های برقی می باشد که تنها با تولید نور بنفش و بدون استفاده از مواد شیمیایی حشرات را به سمت خود جذب و در اثر برخورد با سطح داخلی لامپ حشره کش از بین می روند. این روش تاثیر منفی بر روی سلامتی ندارد.

ادامه مطلب...

ابی که زا تصفیه خانه های بزرگ به سمت خانه های شما در حال حرمت است در راه ممکن است دستخوش تغییراتی شود که برای سلامت جسمانی شما ممکن خطرناک باشد. این محصول می تواند به شما در تصفیه کردن دوباره این آب کمک شایانی نماید. شما می توانید دستگاه تصفیه آب خانگی با فیلتر نانو و سرامیکی SWS ENVIRONMENT FRIENDLY WATER PURIFIER را بر سر شسر لوله خانه و یا محل کار خود متصل نمایید و از ویژگی های آن بهره مند شوید.

ادامه مطلب...

با استفاده از این محصول می توانید به راحتی هر میوه ای را در هر فصلی آبگیری نمایید و نیازی به پرداخت هزینه های گزاف بابت دستگاه های آبگیری نباشد. یکی از مشکلاتی که در آبگیری های برقی وجود دارد این است که شما نمی توانید هسته و یا تفاله های میوه ها را به دقت از هم جدا نمایید. آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101 یکی از بهترین ها در بازار موجود می باشد که می توانید آن را به دقت خریداری نمایید و از ویژگی های آن بهره مند شوید. این دستگتاه دارای بدنه فلزی می باشد که می توانید سالیان سال از آن بدون اینکه مشکلی برای آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101 پیش بیابید از آن استفاده نمایید.

ادامه مطلب...

با استفاده از این محصول بند رخت آپارتمانی استیل دو طبقه تاشو Folding Stainless Clothesline می توانید انواع لباس هایی که شسته اید را خشک نمایید. این محصول برای عزیزانی که می خواهند لباس های خود را مقابل نور خورشید خشک کنند بسیار مناسب است که مزیت هایی را نیز به همراه خود دارد. می توانید بند رخت آپارتمانی استیل دو طبقه تاشو Folding Stainless Clothesline را باز کنید و لباس های خود را بر روی 15 ردیف میله این محصول پهن نمایید. 

ادامه مطلب...

با استفاده از این دستگاه می توانید کودکان خود را در هر مکانی که هستید سورپرایز نمایید. این محصول می تواند در کوتاه ترین زمان حباب هایی را تولید کند که اگر بخواهید با فوت کردن آن ها را تولید کنید شاید این کار غیر ممکن باشد. حباب ساز برقی با 18 پره چرخان double wheel bubble machine برای شما عزیزان می تواند در کسری از ثانیه تعداد زیادی از حباب را تولید نماید. این محصول برای شما عزیزان در دسترس قرار دارد و شمامی توانید به صورت اینترنتی حباب ساز برقی با 18 پره چرخان double wheel bubble machine را سفارش دهید.

ادامه مطلب...

قلمکاری یا هنر زیبای چیت سازی یکی از بهترین و زیباترین محصولات هنر های دستی می باشد که می توانید بهترین را در سفره قلمکار اصفهان طرح بته جقه 100*100 سانتی متر ISFAHAN GHALAMKARI 100*100cm مشاهده نمایید. شما می توانید طرح ها و نقش های این سفره زیبا را به دقت تماشا نمایید و از دیدن آن ها شگفت زده شوید. رنگ های این محصول زیبا و منحصر بفرد طبیعی می باشد و به بهترین نحو ساخته شده اند.

ادامه مطلب...

یکی از انواع آبمیوه گیری های دستی که برای گرفتن آب لیمو، پرتقال و سایر مرکبات و همچنین انار مورد استفاده قرار می گیرد، آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا می باشد. این محصول که  یکی از انواع آب میوه گیری دستی می باشد، یک محصول کاملا ایرانی می باشد که با کیفیت خود توانسته است در مقابل محصولات مشابه خارجی به خوبی بدرخشد.


ادامه مطلب...

این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است