سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

یکی از بهترین وسایل در آشپزخانه لوازم آبمیوه گیری است که شما برای آب گیری مرکبات به آن نیاز دارید تا به خوبی آب میوه ها را بگیرید.


آبمیوه گیری


یکی از پر ویتامین ترین مواد در کره خاکی مرکبات هستند که می توانید برای تقویت بدن و قوای جسمانی خود از این مواد استفاده کنید.


آبمیوه


یکی از بهترین وسایلی که در این امر به ما کمک می کند محصول ایده آل آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101 است.


آبمیوه گیری سه میوه


این محصول با دسته اهرمی پلاستیکی مقاوم از بهترین ها در نوع خود محسوب می شود که با بهترین کیفیت و با بهترین کارایی در اختیار شما عزیزان قرا گرفته شده است.


ابمیوه گیری فوق العاده


شما می توانید میوه مورد نظر خود را نصف کرده و داخل این دستگاه آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101 گذاشته و با فشار بر روی اهرم و دسته این دستگاه آب میوه را بگیرید.


ابمیوه گیری جدید


فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از این آب میوه گیری دستی فلزی را در معرض فروش قرار داده است تا شما بتوانید از آن استفاده بهینه ببرید.


ابمیوه گیری جدید


جنس دسته این محصول از پلاستیک مقاوم است و جنس دستگاه آب ميوه گيری دستی از فلز و آلومینیوم مقاوم می باشد که از بهترین کیفیت ساخته شده است.


خرید ابمیوه گیری


شما می توانید این محصول را از طریق  این درگاه سفارش دهید و درب منزل آن را تحویل بگیرید.


با مراجعه به لینک زیر می توانید محصول خود را سفارش دهید

قیمت استثنایی این محصول 179000 تومان

خرید

این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است