سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

آشنایی با قاب های متنوع میناکاری تهران

در این مقاله در مورد انواع قاب های میناکاری تهران صحبت می کنیم و به معرفی آنها می پردازیم.

 

 میناکاری

 

قاب میناکاری جعبه مشبک

این قاب شامل یک قاب چوبی طرح مشبک بوده که ابعادی معادل 24×24 سانتیمتر دارد. در وسط این قاب یک بشقاب میناکاری 20 سانتی قرار گرفته است. این قاب از نوع قاب های بدون شیشه هست. شما می توانید این قاب را به صورت لوزی یا مربعی روی دیوار آویزان کنید.


میناکاری

 

قاب مینا و ملیله

هنر میناکاری و ملیله کاری از هنرهای قدیمی و اصیل و کهن ایرانی است. این قاب تلفیقی از این دو هنر دیرینه بوده و ارزش بالایی دارد. این قاب دارای طول و عرض 35 سانتیمتر بوده و ابعاد اثر داخل قاب 17×13 سانتیمتر می باشد. این ملیله از جنس نقره بوده و مینای این کار از جنس مس می باشد.


مینا


 

قاب بشقاب میناکاری جعبه مشبک

این قاب نیز از انواع جعبه مشبک است که به طول و عرض 36 سانتیمتر می باشد. همچنین بشقاب قرار گرفته در این قاب دارای قطر 29 سانتیمتر می باشد.

 

میناکاری


قاب بشقاب میناکاری طرح سوگل

این قاب از چوب ساخته شده و یک قاب ساده با طرح ساده است که کف آن با مخمل مشکی پوشانده شده است. این قاب ابعادی معادل 35×35 سانتیمتر داشته و بشقاب داخل آن قطر 29 سانتیمتر دارد.


میناکاری

 

قاب سه تایی بشقاب میناکاری

این قاب چوبی مختص سری های سه تایی بشقاب های میناکاری ساخته شده است. ابعاد این قاب معادل 39×17.5 بوده و سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ بشقاب مینا در آن قرار گرفته است.


میناکاری

 

قاب میناکاری سه پروانه آبی

این قاب از جنس چوب ساخته شده و سه پروانه طرح میناکاری در آن قرار گرفته است. قاب چوبی در ابعاد 27×57 سانتیمتر بوده و به شکل مستطیل می باشد.


میناکاری


برای مشاهده و خرید میناکاری تهران روی لینک زیر کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر و خرید


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است