سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

زندگی شهری روز به روز شلوغ‌تر، ترافیک سنگین‌تر و مشاغل مشکل‌تر می‌شوند و امکان ورزش و داشتن یک زندگی مفرح برای بسیاری از افراد فراهم نیست و به همین خاطر، باید از وسایلی کمک گرفت که جای خالی این موارد را پر کند.


ماساژور


در حین کار با کامپیوتر پس از چند دقیقه باید چند حرکت کششی انجام دهید و یا اینکه پس از یک رانندگی طولانی باید کمی ورزش کنید ولی این موضوع را خیلی از افراد فراموش می‌کنند یا اصلا حوصله آن را ندارند.


روکش صندلی


یکی از راهکارهای موجود استفاده از روکش صندلی ماساژور 5 و 6 موتوره است که برای ماساژ قسمت کمر، شانه، گردن و کفی نشیمنگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد و یک وضعیت مطلوب و بسیار عالی را برای شما و بدنتان به وجود می‌آورد.


روکش صندلی ماساژور ارزان


این ماساژورها دارای کابل‌های مخصوص فندکی خودرو و کابل مخصوص اتصال به برق شهری است که به ترتیب 115 و 180 سانتی متر طول دارند و برای استفاده روی صندلی خودرو، منزل یا محیط کار مناسب هستند.


قیمت روکش صندلی ماساژور


بعضی از افراد از صندلی های ماساژور استفاده می‌کنند. مشکل اینجاست که این صندلی‌ها گران‌قیمت هستند، قابل حمل نیستند و وزن بالایی دارند و از طرفی فضای زیادی را اشغال می‌کنند ولی روکش صندلی ماساژور، قابل حمل، با وزن 800 تا 1200 گرم، قابل جمع شدن و با ابعاد مناسب است.


خرید اینترنتی روکش صندلی ماساژور


این صندلی‌ها دارای یک ریموت کنترل است که می‌توانید با استفاده از آن علاوه بر حالت لرزشی، حالت حرارتی را هم فعال کنید و هشت حالت مختلف هم برای ماساژ دارد که می‌توانید  از بین آنها انتخاب کنید.


تک سبد


روکش ماساژور به خاطر جنس خوبی که دارد از تعریق و لکه شدن لباس جلوگیری می کند. می توانید برای اطلاعات بیشتر و مشاهده قیمت باورنکردنی این محصول و همچنین خرید روکش صندلی ماساژور روی دکمه خرید پستی کلیک فرمایید.

 

خرید روکش صندلی ماساژور


 برای توضیحات بیشتر و خرید محصول روی دکمه زیر کلیک کنید

خرید محصول


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است