سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

برای شما عزیزان که در آپارتمان زندگی می کنید و به فکر مکانی در این فضای کوچک برای خشک کردن لباس های خود می گردید پیشنهادی عالی و فوق العاده داریم.


بند رخت جدید


شما می توانید برای خشک کردن لباس های خود مقابل نور آفتاب از بند رخت آپارتمانی تاشو Folding Stainless Steel Clothesline  استفاده نمایید.


بند رخت


با استفاده از این محصول خارق العاده می توانید از بهترین ویژگی این وسیله بهترین استفاده را ببرید و نهایت استفاده را ببرید.


بند رخت آپارتمانی


در فضای کوچک آپارتمان های امروزی نمی توان تمامی لباس های موجود و شسته شده را بر روی بند و یا در مقابل نور خورشید پهن نمود زیرا این فضا وجود ندارد و نمی توان این امر را با استفاده از بند های رختی میسر نمود.


بند رخت استیل


پس ما برای شما یک محصول خارق العاده را به ارمغان آورده ایم تا با استفاده بند رخت آپارتمانی تاشو Folding Stainless Steel Clothesline  بتوانید تمامی لباس های خود را بشووید و بعد از آن روی بند رخت پهن کنید تا مقابل نور آفتاب خشک شوند.


بند رخت تاشو


برای خرید این محصول خارق العاده می توانید به فروشگاه اینترنتی تکسبد مراجعه کنید و ارزان ترین مدل بند رخت آپارتمانی را سفارش دهید.


بند رخت خاص


ما برای شما عزیزان در این پست از انواع بند رخت آپارتمانی تاشو Folding Stainless Steel Clothesline عکس هایی تدارک دیده ایم اما برای دریافت جزییات و اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی تکسبد مراجعه نمایید.


خرید بند رخت


وزن کم این محصول خارق العاده یک ویژگی منحصر بفرد محسوب خواهد شد و با این امر شما می توانید بند رخت آپارتمانی تاشو Folding Stainless Steel Clothesline را به هرکجا جابجا کنید و جای دهید.


بهترین بند رخت


برای خرید بند رخت آپارتمانی ارزان بر روی دکمه زیر کلیک کنید

قیمت استثنایی 79000 تومان

خرید محصول


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است