سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

شما عزیزان با استفاده از این دستگاه می توانید به راحتی در هر محل رطوبت را افزایش داده و محیطی ارام و نسبتا مرطوب برای خود و عزیزان خود فراهم آورید.


بخور سرد لیمو


این دستگاه باعث خواهد شد تا بدن شما به محیطی که مشغول به کار هستید عادت کرده و از این هوای تازه و مرطوب نهایت استفاده را ببرد.


بخور سریع سرد


هوایی که تمیز و عاری از آلودگی است مناسب برای ریه و اجزای دیگر بدن شماست.


بخور سرد


شما می توانید از این محصول استفاده کرده و آن را در کنار خود قرار دهید و به کار خود ادامه دهید تا برای شما عزیزان بهترین و راحت ترین راه ممکن برای تمیز نگه داشتن هوای اطراف خود و همینطور هوایی پاک جهت استنشاق را فراهم آورد.


بخور سرد جدید


با استفاده از این دستگاه به خصوص می توانید در هنگام خواب به راحتی نفس بکشید و در هنکام بیدار شدن نگران گرفتگی مجرای تنفسی خود نباشید.


بخور سرد جدید


فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان این دستگاه بخور سرد ایرانی را به ارمغان آورده است تا بتوانید از این دستگاه استفاده های بسیاری بکنید و در نهایت تمامی نیاز های خود را بر طرف نمایید.


بخور گرم


دکمه ای که بر روی این دستگاه است، لمسی می باشد و شما می توانید با استفاده از این دکمه لمسی دستگاه خود را خاموش و یا روشن کنید. لازم به ذکر است تمامی دستگاه های الکترونیکی قبل از ارسال تست خواهد شد.


خرید بخور سرد


با مراجعه به لینک زیر می توانید محصول خود را سفارش دهید

دستگاه بخور سرد ارزان قیمت استثنایی 59000 تومان

خرید محصول

 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است