سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

با استفاده از این محصول می توانید به راحتی هر میوه ای را در هر فصلی آبگیری نمایید و نیازی به پرداخت هزینه های گزاف بابت دستگاه های آبگیری نباشد.


آبمیوه


یکی از مشکلاتی که در آبگیری های برقی وجود دارد این است که شما نمی توانید هسته و یا تفاله های میوه ها را به دقت از هم جدا نمایید.


آبمیوه گیری


آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101 یکی از بهترین ها در بازار موجود می باشد که می توانید آن را به دقت خریداری نمایید و از ویژگی های آن بهره مند شوید.


آبمیوه


این دستگتاه دارای بدنه فلزی می باشد که می توانید سالیان سال از آن بدون اینکه مشکلی برای آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101 پیش بیابید از آن استفاده نمایید.


آبمیوه گیری


اگر به یک دستگاه اّبمیوه گیری دستی و اهرمی نیاز دارید می توانید، آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101 را به صورت اینترنتی سفارش دهید.


آبمیوه گیری


تک سبد تعدادی از این محصول را با تخفیف های ویژه در دسترس شما قرار داده است که می توانید آن را سفارش دهید و محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید.


آبمیوه گیری


کاسه این آبمیوه گیری دستی فلزی اصلی ضد اسید می باشد که شما می توانید انواع میوه ها را با آن ابگیری نمایید،


آبمیوه گیری


بدون اینکه تیغه های سری کاسه آن کل شود و یا خاصیت خود را از دست دهد. آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101 دارای 5 سال گارانتی می باشد که نشان دهنده کیفیت بالای این دستگاه می باشد.


دکمه زیر را لمس کنید

قیمت اسنثنایی 165000 تومان

خرید محصول
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است