سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

با خرید یکی از محصولات سایت تکسبد امینت و سلامت خودرو خود را تضمین کنید.

 

دوربین جدید مدار بسته


با استفاده از این محصول خارق العاده می توانید تمامی صوانح روبرو و یا پشت دوربین نصب شده را فیلم برداری کنید و در مموری کارت آن ذخیره نمایید.


دوربین خودرو و ماشین


با خرید این محصول خارق العاده می توانید با زاویه 140 درجه ای از تمامی لحظه ها فیلم برداری و تصویر برداری کنید و آن را بعدا مشاهده نمایید تا درست تر تدبیر بیاندیشید.


دوربین مدار بسته ماشین


با خرید این محصول می توانید امنیت و سلامتی خودرو خود را تضمین کنید، زیرا دوربین مداربسته خودرو بلک باکس مخصوص فیلم و تصویربرداری  Vehicle Blackbox DVR Full HD 1080 مجهز به سنسور حرکت است.


دوربین مداربسته


این سنسور باعث خواهد شد که با وارد شدن ضربه ای سنگین به خودرو شما به صورت اتوماتیک فعال شده و از حوادت تصویر برداری نماید.


دوربین خودرو


این سنسور به شما در تصادفاتی مه در خودرو خود حضور ندارید می تواند کمک حال شما باشد و به عنوان مدرکی محکم به کمک شما بیاید.


دوربین مداربسته خودرو


سایت اینترنتی تکسبد تعداد محدودی از بهترین دوربین مداربسته خودرو بلک باکس مخصوص فیلم و تصویربرداری  Vehicle Blackbox DVR Full HD 1080 را در معرض فروش قرار داده است.


خرید دوربین بلک باکس


شما می توانید دوربین مدار بسته برا ماشین را از این سایت اینترنتی تهیه نمایید و نگران معیوبی و یا خرابی محصول خود نباشید.


خرید دوربین مداربسته


تکسبد تمامی محصولات خود را قبل از ارسال برای شما عزیزان تست خواهد کرد و بعد برای شما ارسال می کند.


با مراجعه به لینک زیر می توانید محصول خود را سفارش دهید

قیمت استثنایی 89000 تومان
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است