سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

یکی از بهترین وسیله هایی که می توان از آن در اشپزخانه استفاده کرد،


خرد کن


خرد کن دستی اسلپ چاپ به همراه هدیه سیر خرد کن  Multifunctional Manual Garlic Press Slap Chop Food Chopper می باشد که بهترین در نوع خود به شمار می رود.


خرد کن اشپرخانهاین محصول خارق العاده را می توان در هر آشپزخانه ای استفاده کرد و با ان برای خرد کردن انواع و اقسام مواد اولیه را استفاده نمود تا هر موادی را اعم از پیاز و سیب زمینی گرفته تا سبزی ها و همینطور میوه های بزرگ و درشت را می توان با این دستگاه خرد نمود.


خرد کن دستیشما می توانید با استفاده از جدید ترین خرد کن دستی اسلپ چاپ به همراه هدیه سیر خرد کن  Multifunctional Manual Garlic Press Slap Chop Food Chopper مواد اولیه خود را خرد کنید. فقط کافیست تا این مواد را در زیر این دستگاه و تیغه های این دستگاه قرار دهید تا با زدن چند ضربه بر روی این دستگاه تمامی مواد را خرد کرده و از آن لذت و استفاده کافی ببرید.


خرد کن دستی جدیدتیغه های این دستگاه از فولاد است که به صورت هفتی هشتی بر روی یکدیگر قرار دارند و می توان با  استفاده از این خرد کن هرچیزی را خرد کرد و له ننمود.خرد کن دستی جدید و خارق العاده


فروشگاه اینترنتی تکسبد از معدود فروشگاه هایی است که تعدادی از این دستگاه خرد کن دستی اسلپ چاپ به همراه هدیه سیر خرد کن  Multifunctional Manual Garlic Press Slap Chop Food Chopper را برای شما عزیزان به معرض فروش قرار داده است.


خرد کن مدرن


شما می توانید با مراجعه به سایت اینترنتی تکسبد خرد کن دستی پیاز و سبزی خود را سفارش داده و علاوه بر آن از تمامی مواد خرد شده توسط این دستگاه استفاده بهینه نمایید.


خرید خرد کنبا مراجعه به لینک زیر محصول خود را سفارش دهید

قیمت استثنایی 39000 تومان

خرید محصول
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است