سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

بازیبا فرزندانتان می تواند یکی از بهترین لحظات شما و همینطور فرزند شما باشد زیرا خاطرات زیبا و دلنشینی را می توان در این لحظات رغم زد که در یاد و خاطر ایشان برای همیشه نقش ببندد.


حباب ساز


می توانید برای انجام این امورات از وسبله های بازی و یا اسباب بازی ها کمک بگیرید و از این رو می توانید با بازی کردن با فرزند خود و یا تهیه اسباب بازی مناسب برای وی هم در فرهنگ بزرگ شدن و هم در خاطرات نقش بسته ایشان کمک شایانی کرده باشید.


حباب ساز اسباب بازی


حباب بازی یکی از بازی هایی است که همیشه برای همه افراد حتی بزرگسالان و افراد مسن نیز جذاب بوده و خاطرات دوران کودکی و بچگی را برایشان زنده خواهد کرد.


حباب ساز برقی


شما با خرید یکی از این دستگاه های برقی می توانید در این امر سهم بزرگی برای فرزندتان داشته باشید.


حباب ساز برقی کودکان


با خرید حباب ساز برقی فقط لازم است تا آن را به برق متصل نموده و بعد از اتصال به برق مواد کف زا را درون مخزن آن ریخته و بعد دستگاه را روشن کنید تا با استفاده از موتور خود بتواند باد تولید کرده و تولید حباب کند.


حباب ساز بزرگ


شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی تکسبد محصولات خود را سفارش دهید و بعد از سفارش خود و تکمیل فرایند خرید آن را درب منزل تحویل بگیرید.


حباب ساز فندکی


با خرید این حباب ساز برقی اسباب بازی براحتی و آسودگی خیال به بازی کردن با فرزند خود مشغول شوید ولی مواظب باشید از تولید حباب ها با سرعت بالا هیجان زده نشوید.


خرید حباب ساز


فروشگاه اینترنتی تسکبد دستگاه حباب ساز برقی را تست می کند و بعد از انجام مراحل و قبئل شدن تست های سالم بودن دستگاه را برای شما عزیزان ارسال خواهد کرد

با مراجعه به لینک زیر می توانید  محصول خود را سفارش دهید

قیمت استثنایی 49000  تومان

خرید محصول
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است