سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

چمدان، ساک و کوله پشتی از جمله وسایلی می باشند که برای نظم دهی و حمل راحتر وسایل مورد نیاز در طول سفر مورد استفاده قرار می گیرند، اما بستن چمدان نیاز به مهارت خاصی دارد تا در حین حمل و جابجایی راحت بوده و  مسیر سفر را برای شما راحت می‌سازد.
اما گاهی اوقات در حین جابجایی چمدان به دلایل مختلفی ممکن است درب چمدان باز شود، که می تواند به دلیل حجم بالای وسایل داخل چمدان، خراب شدن زیپ یا قفل چمدان یا حتی ضربه های ناگهانی و زمین خوردن ها باشد که می تواند بسیار آزار دهنده باشد.
تسمه دور چمدان یا همان بند های نگهدارنده مخصوص چمدان، محصولاتی با طراحی ساده اما کاربردی بوده که در مدل ها و ابعاد مختلف تولید شده، که براحتی بر دور چمدان بسته شده تا احساس آسایش خاطر بیشتری از لحاظ حفظ امنیت وسایل داخل چمدان برای شما به ارمغان بیاورد.

 


 

با خرید بند محافظ چمدان دیگر نگران باز شدن ناگهانی درب چمدان خود نباشید، زیرا این بند بسته به نوع طراحی آن براحتی دور چمدان شما متصل شده. بند نگهدارنده تک سبد مدل ضربدری محصولی با طراحی خاص و با کیفیت بالا می باشد.

 برخی از نمونه های بند نگهدارنده مخصوص چمدان به صورت قفل دار طراحی شده اند تا امنیت و  ایمنی بیشتری را برای حفظ و نگه‌داری وسایل درون چمدان فراهم آورد. تسمه چمدان تک سبد مدل ضربدری بدون قفل بوده و دارای وزن و ابعادی بسیار مناسبی می باشد.

 این تسمه موجب شده تا در حین جابجایی چمدان، بخصوص در فرودگاه ها از باز شدن درب چپمدان جلوگیری شود، هر چند شما می توانید از این تسمه برای فیکس کردن ساک اضافی، کوله پشتی یا... بر روی چمدان خود استفاده نمائید.

 


 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده انواع بند محافظ چمدان، به وب سایت فروشگاهی تک سبد مراجعه نموده و ضمن خرید کالای اصل و با کیفیت از تخفیفات ویژه این فروشگاه بهرمند شوید.برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است