سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

برای تهیه هدیه بیشتر به سراغ چه گروه کالایی می روید؟ آیا به دنبال خرید کالاهای لوکس و پر زرق و برق خارجی می باشید یا ترجیح می دهید محصولی هنری را تهیه کنید. در بازار صنایع دستی همواره محصولات متنوعی وجود دارد که پتانسیل استفاده به عنوان هدیه را داشته.
در سال های اخیر شاهر رشد چشم گیر افزایش رغبت و میل مردم به خرید محصولات صنایع دستی و استفاده از آنها در زندگی روزمره می باشیم. شاید یکی از دلایل آن ایجاد بستر هایی برای آشنایی مردم با این محصولات می باشد تا بتوانند با آنها ارتباط گرفته و از آنها استفاده نمایند.
در بسیاری از نمایشگاهای فصلی یا مناسبتی، شاهد فروش و عرضه صنایع دستی متنوعی از جمله خاتم کاری، میناکاری روی مس، میناکاری روی سفال، معرق، قالی و غیره می باشیم که بسیاری از این محصولا مراحل تولید شان نیز در این نمایشگاه ها عرضه می شود ازجمله تولید میناکاری.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید
میناکاری هنری ظریف و با ریزه کاری های فراوانی می باشد که در ایران و جهان از محبوبیت ویژه ای برخوردار بوده. هنری که به ظرافت و دقت معروف می باشد و خرید ظروف میناکاری شده یکی از انتخاب های گردشگران خارجی در حین مراجعه به ایران و شهر اصفهان می باشد.

 شما اگر به دنبال تهیه یک هدیه زیبا برای عزیزان خود می باشید می توانید خرید هدیه میناکاری را نیز امتحان کنید. محصولاتی که می توانند دارای تنوع طرح و قیمت بالایی باشند و دست شما را در انتخاب کاملا باز گذاشته مثلا یک ساعت میناکاری می تواند هدیه مناسبی برای تازه عروس ها باشد.

 هر چند در سال های اخیر شاهد حمایت بخش ولتی و خصوصی از هنرهای دستی می باشیم و استفاده از هدایای تبلیغاتی میناکاری نیز به منظور حمایت از تولید کنند های داخلی یکی از دستورالعمل های اجرایی این بخش ها می باشد.

 

 


فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است