سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

اگر شما نیز با شنیدن کلمه سوغاتی به یاد خورذنی های خوشمزه و صنایع دستی شهر های مختلف میافتید باید بدانید که صنایع دستی از جمله سازه های دست ساز هنری می باشند که به دست هنرمندان خوش ذوق ایرانی با عشق و علاقه فراوان ساخته می شوند.

 در گذشته هر یک از صایع دستی نشان از یک شهر مشخص ذلشت اما این روزها هنر محدود به مطقه خاصی نمی باشد به طوری که در گذشته فیروزه کوبی هنر مختص شهر مشهد بوده اما این روزها خرید فیروزه کوبی از سوغات اصفهان محسوب می شود.
هنر فیروزه کوبی در مشهد پدید امده است اما مهد رشد و ترقی این هنر اصفهان می باشد و شما با خرید محصولات فیروزه کوبی این شهر یادگار بسیار نفیس و چشم نوازی از سفر خود به همراه خواهید داشت که یاد آور لحظات خوش سفر شما می باشد.
یکی از ویژگی های یک ظرف فیروزه کوبی مرغوب، کیفیت سنگ بکا برده شده در ساخت این محصولات می باشد که شمال اصل و غیر اصل بودن سنگ و همچنین طیف رنگی سنگ می باشد. هنر مند فیروزه کوب عشق و هنر خود را صرف خلق آثاری می کند.
شما با خرید ظروف فیروزه کوبی نه تنها یک ظرف تزئینی خریداری کرده اید بلکه می توانید از این محصولات به صورت کاملا کاربردی نیز استفاده کنید. به عنوان مثال شکلات خوری فیروزه کوبی علاوه بر جنبه تزئینی کاملا کاربردی نیز می باشد.
اگر به شهر زیبای اصفهان سفر کردید و به بازار های صنایع دستی این شهر سری زدید حتما به محصولات فیروزه کوبی این شهر نگاهی خریدارانه بیاندازید و با خرید این محصولات فاخر، زیبایی را مهمان خانه های خود کنید.
برای مشاهده سوغات و صنایع دستی ایرانی و خرید اینترنتی فیروزه کوبی اصفهان به وب سایت تک سبد مراجعه نموده.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است