سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

 هدیه دادان از دیر باز مورد توجه بوده است و با هدیه دادن هر دو طرف هدیه دهنده و هدیه گیرنده احساس رضایت می کنند. حال اگر این هدیه از صنایع دستی دست رنج هنرمندان کشورمان باشد ارزش این هدیه بیش از پیش می شود.

 

 

 

اگر به دنبال یک هدیه خاص و تاثیر گذار می باشید که بتواند اثر گذاری مطلوبی داشته باشد، پیشنهاد ما هدیه جعبه خاتم کاری می باشد.

 

 

 

با خرید اینترنتی جعبه خاتم کاری تهران، علاوه بر اینکه می تواند به عنوان وسیله ای تزئینی در محل خانه، اتاق، یا محل کار شما باشد، می توان از آن به طور کاملا کاربردی استفاده کرد و برای نگهداری زیور آلات از آن استفاده کرد.

 

 


هنر خاتم کاری که در شهر اصفهان توسط هنرمندان خاتم کار تهیه و تولید می شود نیاز به ظرافت و دقت بالایی برای تهیه و تولید آن می باشد.

 

 

 

جعبه جواهرات خاتم کاری که دارای ابعاد مختلفی می باشد، از جنس چوب مرغوب می باشد که توسط هنر زیبای خاتم کاری به زیبایی تزئین شده است.

 

 

 

گاهی هنر خاتم کاری با سایر هنر ها از جمله مینیاتور یا میناکاری تلفیق می کنند و محصولات زیبا و درخور ستایشی تولید می کنند که هر هنر زیبایی دیگری را به رخ می کشد.

 

 

 

ارزش و کیفیت یک محصول خاتم کاری توسط میزان ظرافت و ریزه کاری بکار رفته در چند ضلعی های که کنار یکدیگر چیده می شوند تا خاتم را تشکیل دهند.

 

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 21900  تومان

اطلاعات بیشتر و خرید 
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است