سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

با استفاده از این محصول بند رخت آپارتمانی استیل دو طبقه تاشو Folding Stainless Clothesline می توانید انواع لباس هایی که شسته اید را خشک نمایید.


بند رخت آپارتمانی

 

این محصول برای عزیزانی که می خواهند لباس های خود را مقابل نور خورشید خشک کنند بسیار مناسب است که مزیت هایی را نیز به همراه خود دارد.


بند رخت آپارتمانی


می توانید بند رخت آپارتمانی استیل دو طبقه تاشو Folding Stainless Clothesline را باز کنید و لباس های خود را بر روی 15 ردیف میله این محصول پهن نمایید.


بند رخت استیل


با گذاشتن لباس های شسته شده خود مقابل نور خورشید می توانید میکروب ها و ویروس هایی را که در لباس ها موجود می باشد از بین ببرید.


بند رخت خاص


جنس این محصول همانطور که مشخص است از استیل می باشد و به هیچ عنوان نه رنگ عوش می کند و نه زنگ می زند.


بند رخت استیل


بند رخت آپارتمانی استیل دو طبقه تاشو Folding Stainless Clothesline می تواند برای شما عزیزان بسیار مناسب باشد و تمامی نیاز های شما را برطرف سازد.


بند رخت خاص


می توانید بند رخت آپارتمانی استیل دو طبقه تاشو Folding Stainless Clothesline را بعد از هربار استفاده تا کنید و در گوشه ای آپارتمان خود قرار دهید.


بند رخت استیل


پهن کردن لباس ها در محیط های کوچک معزلی می باشد که برای هر شخص دردسر بزرگی می باشد.

این محصول می تواند برای شما عزیزان بهترین گزینه روی میز جهت خشک کردن لباس های شسته شده باشد که می توانید به صورت اینترنتی آن را سفارش دهید. تک سبد بند رخت تاشو آپارتمانی استیل را برای شما عزیزان در معرض فروش قرار داده است که می توانید از این درگاه آن را خریداری نمایید.

لازم به ذکر است که اگر قصد خرید بند رخت آپارتمانی تاشو ارزان را دارید می توانید از درگاه زیر اقدام نمایید و بند رخت آپارتمانی استیل دو طبقه تاشو Folding Stainless Clothesline را درب منزل تحویل بگیرید.

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 99000 تومان

خرید محصول


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است