سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

یکی از مشکلاتی که خانه های ویلایی و در به حیات در فصل تابستان با آن مواجه هستند، هجوم حشرات به داخل ساختمان در حین آمد و شد به داخل ساختمان می باشد. به همین دلیل معمولا از درب های توری ثابت یا پرده های توری پارچه ای استفاده میشده که هر کدام از آنها مشکلاتی را داشته.
به عنوان مثال درب توری ثابت که معمولا جنس توری ها از فلز بوده و در مقابل رطوبت مقاوم نیستند و بازهم مشکل ورود حشرات در حین تردد وجود داشته. زیرا برای تردد نیاز به باز کردن کامل درب بوده و مشکل زنگ زدگی نیز از دیگر معایب این درب ها می باشند.

 پرده های توری پارچه ای نیز دارای مشکلات متعددی بوده از جمله پاره شدن توری به دلیل استقامت پایین و تردد مشکل از آنها که از معایب این نوع پرده ها می باشد و اکثرا برای نصب آنها نیاز به سوراخ کاری و استفاده از میل پرده می باشد.

 اما با ورود نسل جدید پرده های توری تمامی این مشکلات حل شده، شما با خرید درب توری مگنتیک آسان مش می توانید براحتی از آن استفاده کنید و از ورود حشرات موذی به داخل ساختمان جلوگیری کنید.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید


یکی از مهمترین ویژگی های درب های مگنتیک آسان مش، شبکه های بسیار ریز پرده های توری مغناطیسی فوق می باشد که نه تنها مانع از ورود حشرات شده بلکه اجازه عبور گرد و خاک را نیز نمی دهد.

 پرده توری مگنتیک آسان مش به شما کمک می کند تا از شر حشرات خلاص شوید و امکان ورود و خروج هوا به داخل منزل و به طور کلی ساختمان را نیز داشته باشید.

 با نصب این درب توری آهنربایی نگران تردد بچه ها نباشید، بچه ها نیز بدون نیاز به کمک بزرگتر ها می توانند از این درب عبور کرده و درب بلافاصله بعد از عبور به دلیل دارا بودن مگنت های قوی بسته شود.

این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است