سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

یکی از دغدغه های عروس خانم ها خرید جهیزیه می باشد. خرید لوازم مورد نیاز با توجه به بودجه در نظر گرفته شده در کنار کارایی و زیبایی محصول بسیار مهم می باشد.
از جمله مهمترین لوازم مورد خریداری برای جهیزیه، خریداری لوازم آشپزخانه می باشد که یکی از مهمترین آنها خرید ظروف نگهداری حبوبات می باشد. ظرفی که بتوان در آن حبوبات که به عنوان مواد اولیه تهیه غذای خانوار محسوب می شود را در کمال صحت و بهداشت نگهداری کرد.
یک جا حبوباتی خوب باید علاوه براینکه دارای کیفیت از لحاظ جنس بدنه باشد و دارای شرایط نگهداری مواد داخل ظروف، باید زیبایی ظاهری و کاربردی نیز باشد. خرید بهترین جا حبوباتی یکی از دغدغه های نوعروسان محسوب می شود.
جا حبوباتی دیواری به عنوان یک جاحبوباتی فانتزی، یکی از انتخاب های عروس خانم ها برای خرید جهیزیه می باشد که به علت کاربردی بودن آن بسیار مورد توجه می باشد. این جا حبوباتی توسط یک پایه پلاستیکی به دیوار متصل می شود.
جا حبوباتی شیردار که از جدیدترین مدل های، جا حبوباتی می باشد که با هر بار پرخاندن شیر آن بدون دخالت دست مقدار معینی از حبوبات داخل ظرف بیرون ریخنه.
این محصول از جنس پلاستیک بهداشتی و مقاوم که مطابق با استاندار های بین المللی می باشد ساخته شده و متشکل از دو عدد استوانه شفاف، دو عدد پیمانه شفاف، قسمت مخصوص نصب بر روی دیوار و در پوش ها می باشد.


در صورت عدم نیاز به پیمانه ها می توان آنها را در قسمت انتهایی جا حبوباتی نصب کرده. از این محصول علاوه بر نگهداری حبوبات می توان برا نگهداری سایر غلات و دانه ها از جمله قهوه می توان استفاده کرد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 69000  تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است