سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

هنر خاتم کاری یکی از صدها هنری می باشد که در شهر اصفهان به دست هنرمندان چیره دست این شهر تولید می شود. هنری اصیل و ماندگار که دارای قدمت و پیشنه چند هزار ساله می باشد.
هنر خاتم کاری در شهرهای تهران و شیراز نیز تولید می شود و توع محصولات خاتم کاری یکی از عوامل موثر در خرید این محصول به عنوان سوغات این شهر ها می باشد.
با سفر به شهر شیراز و ورود به بازار های سنتی این شهر با انواع صنایع دستی این شهر مواجه می شویم از جمله محصولات خاتم کاری این شهر جعبه خاتم کاری شیراز می باشد.
خرید جعبه خاتم کاری ارزان قیمت  می تواند یک انتخاب مناسب به عنوان هدیه های تبلیغاتی یا عزیزانتان باشد. این جعبه زیبا می تواندزینت بخش خانه های شما باشد.
از ویژگی های یک خاتم کاری خوب باید به سطح یکنواخت و رعایت اصول در کنار هم گذاشتن چند ضلعی ها برای طراحی خاتم کاری نام برد. سطح چوبی و محلی که خاتم روی آن قرار می‌گیرد باید کاملا صاف باشد.

 


اگر شما نیز یک جعبه خاتم کاری اصل را خریداری کرده اید به این نکته توجه کنید برای حفظ و نگهداری این محصول آن را در معرض رطوبت و حرارت قرار ندهید.
مهمترین نکته در ساخت محصولات خاتم کاری رعایت نظم، دقت و ظرافت می باشد که منجر به تولید محصولی نفیس و با ارزش هنری بالاتر می شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید جعبه خاتم کاری اصل  به لینک مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت های خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 21900 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است