سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

با شروع فصل تابستان و گرم شدن هوا بتدریج شیوع حشرات موذی از جمله سوسک، پشه و مگس زیاد می شود. شما تصور کنید در یک صبح دل انگیز تابستانی و در هنگام صبح دم پنجره اتاق خود را باز کرده اید تا خنکای هوای صبح دم بهرمند شوید اما پرواز مگس ها و نیس پشه ها آزارتان می دهد. خوب شاید ترجیح دهید پنجره را ببنید و از این هوای خنک استفاده نکنید اما باید بدانید که این کار پاک کردن صورت مساله می باشد زیرا با باز شدن درب ساختمان نیز حشرات می توانند وارد شوند. بنابراین باید به دنبال راه حلی مناسب برای حل این مشکل باشید.انواع حشره کش های شیمیایی و حشره کش برقی می تواند در این ایام مورد استفاده قرار گیرد و این در حالی می باشد که حشره کش های شیمیایی دارای عوارض زیست محیطی می باشد و می تواند بر روی سلامتی انسان تاثیر منفی داشته باشد.

 


شما باید به دنبال انتخاب بهترین حشره کش برقی باشید. زیرا برقی از حشره کش های برقی با استفاده از پودر یا قرص شیمیایی برای امحا حشرا اتسفاده می کنند و تاثیر ات منفی بر روی سلامتی انسان دارد.لامپ حشره کش برقی خانگی، یکی از انواع حشره کش های برقی می باشد که تنها با تولید نور بنفش و بدون استفاده از مواد شیمیایی حشرات را به سمت خود جذب و در اثر برخورد با سطح داخلی لامپ حشره کش از بین می روند. این روش تاثیر منفی بر روی سلامتی ندارد.

 


اگر قصد خرید ارزان حشره کش برقی و با کارایی بالا دارید ما به شما دستگاه دفع حشرات، سوسک و موش برقی ریدکس پلاس اولتراسونیک را پیشنهاد می کنیم. این محصول از سموم شیمیایی استفاده نمی کند و با امواج مافوق صورت حشرات را فراری می دهد.برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع دقیق از مشخصات حشره کش برقی به فروشگاه اینترنتی تک سبد مراجعه نموده.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 35000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است