سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

 دستگاه بخور گرم مورد استفاده برای تامین رطوبت هوا و تامین سلامت پوست و دستگاه تنفسی می باشد. مکانیسم عملکرد این دستگاه به این صورت می باشد که با بالا بردن دمای آب و رسیدن به نقطه جوش بخارات آب را به محیط منتشر می کند.

 شما با استفاده از یک دستگاه بخور صورت ایستاده می توانید به راحتی تمام صورت خود را بخور گرم داده و با تامین رطوبت پوست خود، شادابی پوست خود را تامین نمائید.

 اگر به هنگام سرما خوردگی دچار احتقای بینی شده اید می توانید به راحتی و با استفاده از بخور گرم با استفاده از عصاره اکالیپتوس از عوارض این بیماری کاسته و تنفس بهتری داشته باشید.

 استفاده از بخور گرم صورت به همراه عصاره های گیاهی می تواند منافذ پوست شما را باز کرده و قبل از استفادهاز ماسک های صورت بسیار مفید می باشد به همین دلیل استفاده از دستگاه بخور صورت سالنی در آرایشگاه ها بسیار مرسوم می باشد.

 از مزیت های دستگاه بخور گرم به سرد عدم نیاز به شستشو و ضد عفونی کردن مدام آن می باشد زیرا این دستگاه با بالا بردن دمای آب در واقع تولید بخار می کند که خود منجر به از بین رفتن عوامل بیماری زا می شود.

 از جمله مزیت های استفاده از بخور گرم می توان به مواردی از جمله رفع و درمان آلودگی ها و سموم پوستی صورت، افزایش جریان خون و حفظ سلامت پوست صورت اشاره کرد.

 شما با خرید یک دستگاه بخور گرم صورت ارزان قیمت در واقع نیاز به استفاده از بسیاری از روش های تهاجمی و داروهای شیمیایی برای سلامتی و شادابی پوست ندارید و با استفاده از یک روش راحت می توانید پوست شاداب داشته باشید.

 


 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع دستگاه بخور سرد ارزان اصفهان  به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 39000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است