سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

 راه های مختلفی برای از بین بردن آلودگی های آب وجود دارد، که هر کدام از آنها دارای محاسن و معایبی می باشد. یکی از راحترین روش هایی که مورد استفاده قرار می گیرد، جوشاندن آب می باشد که تنها می تواند برخی از عوامل بیماری زا را از بین ببرد و ناخالصی های آب و سنگینی ها را از بین نمی برد.
یکی از بهترین راه های تهیه آب سالم و بهداشتی، استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد. با استفاده از دستگاه تصفیه مناسب و استفاده از فیلتر مناسب می توان بسیاری از آلاینده های موجود در ـب را حذف کرده و آب سالم وبهداشتی در اختیار داشت.
برای اینکه بتوانیم اطلاعات کافی بدست آوریم و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی داشته باشیم می توانیم با یک سرچ ساده در اینترنت اطلاعات کافی در رابطه با انواع دستگاه تصفیه آب خانگی بدست آورده و بر اساس اطلاعات بدست آورده یکی از انواع آن را انتخاب کرده.

 در حال حاضر دستگاه های تصفیه آب با تعداد فیلتر متفاوت وجود دارد. برخی از دستگاههای تصفیه آب دارای یک فیلتر و برخی دارای چندین فیلتر می باشند اما برخی از دستگاه تصفیه آب خانگی تک فیلتر قادر به تصفیه کامل آب نمی باشد.
اگر شما قصد خرید یک دستگاه تصفیه با قیمت مناسب و کارایی بالا دارید می توانید دستگاه تصفیه آب خانگی سرشیری را انتخاب کنید که به دلیل عدم نیاز به برق و باطری کار می کند و به دلیل نداشتن مخزن فضای کمی را اشغال می کند و برای فضاهای کوچک مناسب می باشد.
در حال حاضر در ایران نمونه های مختلفی از دستگاه تصفیه آب از جمله دستگاه تصفیه آب خانگی سرشیری تولید می شود و دستگاه تصفیه آب اسپادانا مدل AJ-225Rیکی از بهترین ها بوده. این محصول ساخت ایران با ابعاد بسیار جمع و جور و کارایی عالی است.

 برای مشاهده تنوع دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی و خرید دستگاه تصفیه آب ایرانی به لینک زیر مراجعه نمائید.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

 Ø®Ø±ÛŒØ¯


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است