سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

یکی از اساسی ترین نیاز های روزمره هر انسانی نیاز به نوشیدن آب سالم و بهداشتی می باشد، زیرا کاهش سطح آب بدن می تواند عوارض جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد.
نیاز به مصرف روزانه حداقل 8 لیوان آب سالم و بهداشتی برای داشتن بدن سالم امری ضروری می باشد، آب بهداشتی باید دارای ویژگی مشخصی باشد از جمله اینکه بدون رنگ، بو و عاری از عوامل بیماری زا باشد.
آب شرب که توسط لوله کشی شهری به خانه های ما می رسد هرچند تصفیه شده است ولی به دلایل متعددی در طول مسیر انتقال دچار آلودگی هایی می شود که می تواند منجر به بیماری در انسان شود.
شاید به نظر برسد راه حل این مشکل می تواند جوشاندن آب یا استفاده از آب معدنی باشد ولی باید بگویمم که این روش ها نه تنها کارآمد نیست بلکه نمی تواند همه ناخالصی های موجود در آب را از بین ببرد.
بهترین راه حل برای حل این مشکل استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد که دارای انواع و ابعاد مختلفی می باشد که بسته به نیاز خود می توان از نمونه های مختلف آن استفاده کرد.
دستگاه تصفیه آب خانگی swf یک انتخاب مناسب برای شما می باشد که این امکان را فراهم می آورد از آن در هر کجا که هستید و بر سر هر شیر آبی استفاده نمائید.
این دستگاه تصفیه آب سرشیری به دلیل دارا بودن ابعاد کوچک و تطابق پذیری با شیر آب های مختلف، بسیار مورد استقبال قرار گرفته و از دیگر ویژگی های آن می توان به قیمت مناسب آن اشاره کرد.برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 29000  تومان

خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است