سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

زندگی مدرن و امروزی بخاطر شرایط خاصی که دارد سبب شده است که مدت های طولانی بنشینیم و یا برای مدت طولانی در ترافیک مانده و پشت فرمان باشیم. و نتیجه این سیستم زندگی جدید چیزی جز دردهای عضلانی و خستگی های مفرط نیست.


روکش صندلی ماساژور


یکی از نواحی که همیشه با این دردهای عضلانی درگیر است، کمر، شانه و گردن می باشد و اکثر اوقات افراد در این نواحی دچار درد و اسپاسم هستند. یکی از بهترین پیشنهاد ها به افراد این است که در حین کار کردن و نشستن روی صندلی یا حین رانندگی می توانند ماساژ دریافت کنند. از طریق روکش صندلی ماساژور ماشین می توانید این مشکلات را برطرف کنید.


روکش صندلی ماساژور


این روکش صندلی ویژگی های منحصر به فردی دارد که آن را به یک گزینه ی عالی و کم هزینه برای افراد در مکان های گوناگون تبدیل کرده است و اگر بخواهیم آن را نسبت به سالن های ماساژ مقایسه کنیم می بینیم که با یک بار خرید این دستگاه که هزینه ی پایینی هم دارد می توان به راحتی یک ماساژور حرفه ای استخدام کرد.


روکش صندلی ماساژور


این روکش صندلی دارای یک کش می باشد که به راحتی روی هر صندلی قابل اتصال است. شما از این ماساژور می توانید در هر مکانی چه محل کار و چه در منزل استفاده کنید. تنها کافی است آن را روی صندلی مورد نظر ببندید.


روکش صندلی ماساژور


این ماساژور 5 موتور ماساژ دارد که این 5 موتور در سه ناحیه عمل می کند که عبارت است از کمر، شانه و گردن. این ماساژور زمانی که روشن می شود حالت گرمادهی و لرزشی داشته و در این نواحی که نام بردیم به تسکین دردها می پردازد.


روکش صندلی ماساژور


این ماساژور یک کنترل با سیم دارد که چندین کار را انجام می دهد. دکمه های روی این ریموت عبارتند از دکمه پاور ویبره، پاور حرارتی و سه دکمه مخصوص خاموش ، کم و زیاد کردن ماساژ و ویبره در سه ناحیه نامبرده.


روکش صندلی ماساژور


برای مشاهده و خرید روکش صندلی ماساژور روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت: 199000 تومان

روکش صندلی ماساژور


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است