سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

حشرات موذی یکی از دردسر ساز ترین موجودات هستد که به خصوص در شب ها به سمت خانه ها حجوم می آورند و آرامش همه افراد خانواده را صلب می کنند. استفاده از سموم شیمیایی هم برای انسان مضر می باشد و هم گاه بر روی حیوانات و پرندگان خانگی ممکن است تاثیرات سو داشته باشد.

پیشنهاد ما به شما استفاده از درب توری است. درب های توری با قاب آلومینیوم یا pvc نیز بسیار پر هزینه بوده و توسط تمامی اقشار جامعه امکان خریداری کردن آن ها وجود ندارد. درب توری مگنتیک یا آهنربایی محصولی با کارایی فوق العاده عالی است که هزینه بسیار کمی نیز داشته و به راحتی توسط خودتان قابل نصب می باشد.

این درب توری دارای کیفیت بالایی در ساخت بوده و از آهنرباهای فوق العاده قوی و مقاومی نیز برخوردار است.

تولید کننده این درب توری که یک برند ایرانی است طراحی آن را کاملا مطابق با خانه های ایرانی انجام داده است و با هر درب و پنجره ای سازگار می باشد.

درب مجیک مش تک سایز بوده اما درب توری ایرانی دارای سایز بندی قابل انتخاب بسته به عرض درب یا پنجره منزل شما دارد. فروشگاه اینترنتی تک سبد تنها نماینده انحصاری فروش درب های توری مگنتیک توری ساز در ایران است و عرضه به سراسر کشور از طریق خرید آنلاین و پرداخت درب منزل دارد.

برای خرید هر یک از درب های مورد نظر خود می توانید بر روی دکمه خرید محصول مربوطه در زیر کلیک نمایید تا به صفحه محصول منتقل شوید و تصاویر و توضیحات بیشتر را مشاهده نمایید:

خرید درب توری مجیک مش {چینی تک سایز} 

قیمت فقط 19.500 تومان

خرید محصول

خرید درب توری مگنتیک توریساز {ایرانی با 4 سایزبندی}

قیمت فقط 34.500 تومان

خرید محصول

 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است