سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

ابی که زا تصفیه خانه های بزرگ به سمت خانه های شما در حال حرمت است در راه ممکن است دستخوش تغییراتی شود که برای سلامت جسمانی شما ممکن خطرناک باشد.


تصفیه آب


این محصول می تواند به شما در تصفیه کردن دوباره این آب کمک شایانی نماید.


تصفیه آب خانگی


شما می توانید دستگاه تصفیه آب خانگی با فیلتر نانو و سرامیکی SWS ENVIRONMENT FRIENDLY WATER PURIFIER را بر سر شسر لوله خانه و یا محل کار خود متصل نمایید و از ویژگی های آن بهره مند شوید.


تصفیه آب خانگی کوچک


اینت دستگاه با یک سال گارانتی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که شما می توانید به سادگی آن را سفارش داده و درب منزل خود تحویل بگیرید.


تصفیه آب خانگی کوچک


این دستگاه دستگاه تصفیه آب خانگی با فیلتر نانو و سرامیکی SWS ENVIRONMENT FRIENDLY WATER PURIFIER دارای دو عدد فیلتر قوی با جنس سرامیک و نانو می باشد که می تواند سنگینی آب را بگیرد و ین موجود در آب را از بین ببرد.


تصفیه اب


این محصول می تواند کمک شایانی به شما بکند و شما بتوانید در هنگان نوشیدن آب تفاوت را حس نمایید.


تصفیه اب خانگی


با خرید دستگاه تصفیه آب سر شیر می توانید سلامت جسمانی خود و عزیزانتان را تضمین نمایید و از آبی گوارا برای نوشیدن و یا پخت و پز استفاده نمایید.


تصفیه اب


لارم به ذکر است که این محصول می تواند تمامی میکروب ها و آلودگی هایی که در آب است را فیلتر نماید و شما حس ابی تمیز را با استفاده از دستگاه تصفیه اب سرشیری تجربه نمایید.


تصفیه اب خانگی


لازم به ذکر است که دستگاه تصفیه آب خانگی با فیلتر نانو و سرامیکی SWS ENVIRONMENT FRIENDLY WATER PURIFIER در فروشگاه تک سبد به  صورت مستقیم از کارخانه تهیه شده است و با قیمت نازل به فروش می رسد.

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 39000 تومان

خرید محصول
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است