سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

در سال های اخیر و در پی کم آبی های بوجود آمده در اثر کاهش بارندگی ها و نزولات آسمانی به منظور جبران کم آبی ها برای مصارف خانگی، آب های زیر زمینی و چاه ها وارد شبکه آب خانگی شده است که به دلیل کاهش میزان تصفیه های صورت گرفته بر روی این آب ها امکان شیوع بیماری های گوارشی افزایش می یابد.
شاید شما نیز متوجه تغییر طعم آب یا وجود ناخالصی ها در آب لوله کشی شده اید که در اثر اضافه کردن آب چاه می باشد، بنابراین در این شرایط ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی بسیار واضح و ضروری می باشد و در جهت تامین سلامتی شما و خانواده تان می باشد.
در حال حاضر نمونه های مختلفی از دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی و خارجی در بازار وجود دارد که شما می توانید بر اساس نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کنید. دستگاه هایی که علاوه بر حذف آلودگی ها، سختی و املاح موجود در آب مورد استفاده شما را کاهش دهد.
یکی از مهمترین دلایل استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی حذف نیترات، نیتریت ،آرسنیک و میگروارگانیسم های مضر شیمیایی و فلزات سنگین از جمله سرب ، جیوه از آب مصرفی می باشد، زیرا این موارد از مهمترین عوامل ایجاد بیماری ها از جمله سرطان می باشد.
یک دستگاه تصفیه آب خانگی خوب علاوه بر حذف مواد مضر از آب مصرفی نباید هیچ چیز دیگری به آب اضافه کند و املاح معلق، کلر، آلودگی های نباتی و فیزیکی آب را حذف کند. شما با مطالعه راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی می توانید یک انتخاب درست و بجا داشته باشید.
برخی از دستگا های تصفیه آب علاوه بر حذف آلودگی ها دارای فیلتر قلیایی می باشند، آب قلیایی مناسب برای افرادی با بیماری های گوارشی، دیابت و قلب و عروق می باشد.
برای کسب اطلاعات بیتشر و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان به لینک زیر مراجعه نمائید.برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 89000 تومان

خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است