سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

همواره یکی از پر حادثه ترین لوازمی که با آن سر و کار دارید خودرو شماست. شاید نتوان از بروز حوادث مربوط به خودرو جلوگیری کرد اما می توان از روشهایی برای بالا بردن امنیت خودرو استفاده کرد.


دوربین مدار بسته خودرو


هنگام بروز تصادفات شناسایی مقصر و اثبات آن از موارد مسئله ساز می باشد که این مسئله با وجود یک دوربین مدار بسته در خودرو به راحتی مرتفع می گردد و تشخیص را آسان می کند.


دوربین مداربسته خودرو


دوربین مدار بسته خودرو یا همان جعبه سیاه کلیه اتفاقات حین رانندگی شما را به صورت خودکار ضبط می کند که در مواقع اضطراری مورد استفاده قرار بگیرد.


دوربین مداربسته ماشین


این دوربین دارای سنسور حساس به حرکت بوده که به محض شروع به حرکت فعال شده و شروع به تصویر برداری می کند.لنز دوربین قابلیت زوم تا چهار برابر تصویر اصلی را دارد.


دوربین مداربسته ماشین


جهت قرار گیری دوربین پایه نگهدارنده ای قوی به صورت وکیوم اتصال دوربین را به شیشه و یا قسمت داشبورد اتومبیل برقرار می کند که بر روی سرعت گیر ها از سقوط دوربین جلوکیری می کند.


دوربین مداربسته ماشینی


بر روی دوربین مداربسته ماشین دکمه های کنترلی طراحی شده که شامل دکمه های فلش به سمت بالا و پایین می باشد که جهت حرکت استفاده می شود. دکمه وسط به شما رو به منوی تنظیمات دوربین هدایت می کند.


دوربین مداربسته ارزان


در سمت دیگر سه دکمه دیگر شامل OK  به منظور ذخیره تغییرات می باشد دکمه MODE  حالت های مختلف فیلم برداری، عکس برداری و یا ضبط صدا را تعیین می کند.و دکمه HOLD برای قفل کردن فایل های ضبط شده می باشد.

دوربین مداربسته خودرویی


 


 

قیمت با تخفیف ویژه: 79,000 تومان

 

این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است