سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

از وسایلی که به ضرورت سبک زندگی، تقریبا در اکثر خانه های آپارتمانی دیده می شود، بند رخت آپارتمانی می باشد. که به دلیل سبک زندگی مدرن و کمبود فضا استفاده از آن الزامی می باشد.

 

  

 

ضرورت استفاده از این محصول به دلیل فضای کم و ناکافی و همچنین عدم زیبایی ظاهری برای استفاده از بند رخت های سنتی می باشد.

 

 

 

یکی از راه حل های مشکل خشک کردن لباس های شسته شده در محیط آپارتمان،  استفاده از بند رخت آپارتمانی کشویی می باشد که به دلیل ابعاد مناسب و اشغال فضای کم مورد استقبال قرار گرفته است.

 


 

 با استفاده از این محصول شما امکان خشک کردن لباس های خود را در مجاورت هوای باز و نور خورشید خواهید داشت بدون اینکه منظره منزل شما نا زیبا بشود. و براحتی بعد از استفاده آن را جمع آوری کرده و به هنگام نیاز مجدد استفاده کنید.

 


 

علاوه برابعاد مناسب و وزن کم، مناسب بودن قیمت بند رخت آپارتمانی،  یکی دیگر از دلایل استقبال از این محصول می باشد که در واقع یک کارگشای مناسب برای آپراتمان نشینی می باشد.

 


 

جنس فلز بکار رفته در این محصول از استیل می باشد که علاوه بر وزن کم، در اثر مجاورت با رطوبت دچار زنگ زدگی نمی شود و ترس از پوسیدگی بند رخت را نخواهید داشت.

 

 


استفاده از این محصول برای زندگی آپارتمان نشینی بسیار مناسب می باشد و مشکل خشک کردن لباس ها در منزل که خود می تواند دلیلی برای بیماری های تنفسی و پوستی بشود را حل کرده است.

 


 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  99000 تومان

خرید


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است