سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

با توجه به گسترش چشمگیر شهر نشینی و کاهش فضای سکونت و ترویج فرهنگ آپارتمان نشینی با مشکلات متعددی در زمینه این سبک زندگی جدید مواجه می باشیم. از جمله عدم فضای لازم برایاستفاده از وسایل ضروری و مورد نیاز.
یکی از مشکلات خانوار در زمینه سبک زندگی، مشکل خشک کردن لباس های شسته شده می باشد. با توجه به سبک زندگی آپارتمان نشینی و نبود حیاط برای استفاده از بند رخت های بلند و عدم زیبایی این بند رخت های سنتی در ظاهر ساختمان باید به دنبال راه حلی برای این مشکل می بود.
در موارد زیادی به دلیل برودت هوا یا نبودن فضای کافی برای خشک کردن لباس های شسته شده؛ به منظور خشک کردن لباس ها آنها را در مجاورت بخاری یا بر روی شوفاژ قرار می دهند که می تواند برای سلامت خانواده مضر باشد.یکی از مضرات خشک کردن لباس های شسته شده در محیط منزل، امکان انتشار بیماری های قارچی ناشی از افزایش رطوبت هوا می باشد که موجب بیماری های ریوی و تنفسی می شود. بنابراین استفاده ز یک وسیله که برای فضای باز کم آپارتمان ها مناسب باشد امری ضروری می باشد.
طراحان زبر دست در زمینه محصولات خانگی با توجه به مشکل فوق اقدام به طراحی انواع بند رخت آپارتمانی کرده اند که می توان بسته به نیاز و فضای خود یک نمونه از آن را خریداری کرده و مورد استفاده قرار داده و لباس های خود را در معرض هوا خشک کرده.
استفاده از بند رخت تاشو آپارتمانی به شما این امکان را می دهد که انواع لباس های شسته شده خود را  در فضای باز موجود در تراس آپارتمان خود در معرض هوا و نور قرار داده و خشک نموده. این بند رخت از جنس فلز ضد زنگ می باشد که در اثر مجاورت با رطوبت لباس ها دچار زنگ زدگی نمی شود.
این محصول به دلیل دارا بودن ابعاد کوچک هنگام جمع شدن، کار را برای شما آسان نموده و بدون داشتن نمای نا زیبا می توانید آن را در محلی مناسب قرار داده و به هنگام نیاز مجددا از آن استفاده نمائید. این بند رخت تاشو دارای دو طبقه می باشد که امکان خشک کردن لباس نوزاد در طبقه زیرین آن میسر می باشد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  99000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است