سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

اصفهان در میان سایر شهر های ایران یک شهر هنرپرور است که مرکز تولید و عرضه ی انواع صنایع دستی زیبا می باشد.یکی از هنر هایی که تنها در اصفهان رواج دارد، فیروزه کوبی می باشد.کارگاه های بزرگ و کوچک فیروزه کوبی در سطح این شهر دایر گردیده است و هنرمندان علاقه مند بسیاری در آن مشغول به فعالیت هستند.هنرمندان اصفهانی علاوه بر ساخت ظروف فیروزه کوبی مختلف به ساخت زیورآلات متنوع نیز می پردازند.فروش فیروزه کوبی اصفهان در سراسر کشور از رونق بسیار خوبی برخوردار است.


آینه شمعدان فیروزه کوب

قیمت فیروزه کوبی اصفهان بر اساس سنگی که در آن به کار رفته شده تعیین می گردد.سنگی که فیروزه ی اصل باشد، بسیار کم یاب و باارزش است. این سنگ زیبا به رنگ آبی خوش رنگی می باشد که نمونه های اصل آن در معادن شهر نیشابور یافت و استخراج می شود. حال اگر این سنگ های زیبا به دقت و با ظرافت تمام بر روی ظروف مسی یا سطح زیورآلات به صورت موزاییکی نشانده شود، به گونه ای که فاصله ی میان آنها به کم ترین حد برسد، ارزش آن اثر فیروزه کوب بسیار بالا خواهد بود.


شمعدان فیروزه کوب

آینه و شمعدان یک عنصر جدانشدنی در رسومات ازدواج و جشن ما ایرانیان است که ما به زیبایی و شکیلی آن اهمیت بسیاری می دهیم.یکی از زیباترین و نفیس تریپ انواع آن، آینه شمعدان فیروزه کوب می باشد که با زیبایی منحصر به فرد خود مجلس ازدواج را برازنده ی شما و میهمانانتان خواهد کرد.آینه ی تاج دار به ابعاد 25*35 سانتی متر و هم چنین دو شمعدان آن نیز به ارتفاع 20 سانتی متر می باشد.بهترین سنگ فیروزه توسط زبردست ترین هنرمندان اصفهانی با ظرافت و زیبایی برروی این آینه شمعدان نشانده شده است.


آجیل خوری فیروزه

ظرف آجیل خوری فیروزه کوب با بدنه ای از جنس مس و ابعاد 9*8 سانتی متر ساخته شده توسط برترین هنرمندان اصفهانی می باشد.برند آقاجانی که بر روی آن حک شده است، نشان از فیروزه کوبی ماهرانه ی آن توسط گروه آقاجانی همراه با استفاده از اصیل ترین سنگ فیروزه دارد.این ظرف شکلیل هم به صورت تزیینی و هم به صورت کاربردی در پذیرایی ها استفاده می شود و به قیمت 190000 تومان به فروش می رسد.


آجیل خوری فیروزه کوب

خرید

قیمت: 190000 تومان 
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است