سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

مینا کاری با قدمت 5000 ساله خود یکی از قدیمی ترین صنایع دستی به شمار می رود که زیبایی و ظریفت در آن زبنزد عالمیان است.


مینا کاری جدید


یکی از مهم ترین میراث هر کشور می توان به صنایع دستی آن کشور اشاره نمود که ایران با قدمت بسیرا طولانی و اصل و نصب دار خود از بهترین صنایع دستی در جهان بر خوردار است که صنعت مینا کاری نیز از همین امر است.


مینا کاری ساعت جدید


در قدیم مینا کاری بر روی فلزات گرانبها انجام می شده اما با گذشت زمان و محبوبیت این هنر در بین مردم دیگر قادر به انجام این کار نیستند و این هنر زیبا را بر روی فلزات سبک تر نیز کر می کنند.


مینا کاری ساعت


مینا که معنای آبی آسمان است دلیل برای نام گذاری این محصول خارق العاده می باشد.


خرید مینا کاری اصلی


محصولات متنوعی در این هنر و صنعت طراحی و ساخته می شوند که می توان به بشقاب های مینا کاری شده و همینطور ساعت، شیرینی خوری ... نیز اشاره نمود.


خرید مینا کاری


این هنر زیبا و خاص در شهر هایی از ایران ساخته و پرداخته می شود اما مهد تمدن مینا کاری در شهر نصف جهان بوده و هنر دست استادان این عرصه زبانزد خاص و عام است.


خرید مدرن ترین خاتم کاری


برای خرید این محصولات خارق العاده در اصفهان که بهترین این نوع صنعت است لازم نیست تا به شهر اصفهان سفر کیند و به صورت حضوری خرید خود را از فروشگاه های که به فروش میناکاری اصفهان مشغول هستند سری بزنید.


خرید مدرن ترین مینا کاری


فقط لازم است تا به فروشگاه اینترنتی تکسبد مراجعه نمایید و از انواع این محصولات خارق العاده دیدن فرمایید و بعد از پسندید نمودن هر کدام از این محصولات خاص آن را سفارش داده تا درب منزل برای شما عزیزان پست شود.


با مراجعه به لینک زیر می توانید انواع و اقسام این هنر زیبا را مشاهده و برای خرید انلاین میناکاری اقدام کنید

خرید محصولاین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است