سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

 

حشره کش ها انواع زیادی دارند اما هیچ کدام بدون ضرر نیستند زیرا از مواد شیمیایی زیادی در این حشره کش ها استفاده شده و باعث می شوند هر بار که مصرف می شوند مشکلاتی همراه خود داشته باشند.


لامپ حشره کش برقی زاپ


از جمله مشکلات ریوی و قلبی همچنین پوستی. پس بهتر از دیگر بااین همه مواد شیمیایی  سرطان زا خداحافظی کید و با ارمغانی که ما به شما می دهیم فکر کنید.


حشره کش ال ای دی


لامپ ال ای دی حشره کش برقی زپ لایت 15 وات ZappLight LED 15W Mosquito Killer Lampمحصولی است که شما با یک تیر چند نشان بزنید لامپ حشره کش برقی zapp lightb  فوق العاده چند کارایی دارد.


لامپ ال ای دی ارزان


از جمله لامپ ال ای دی کم مصرف که با سرپیچ به سقف وصل می شود. و کارایی دیگر این لامپ چراغ مطالعه، که توسط همان سرپیچ به میز کارتان وصل می شود و دیگر کار آمد این محصول که از اسمش هم مشخص است حشره کش بودن این محصول است.


حشره کش ارزانلامپ ال ای دی حشره کش برقی زپ لایت 15 وات ZappLight LED 15W Mosquito Killer Lampیک لامپ و حشره کش برقی است.


لامپ و حشره کش ال ای دی جدید


شما می توانید با استفاده از این محصول سلامتی خود و خانواده خود را تضمین کنید.


حشره کش جدید


فروشگاه  اینترنتی تک سبد که بهترین ها را دنبال می کند و همچنین به فکر آسایش و سلامتی مردم سرزمین ایران است توانسته این لامپ و حشره کش برقی را به فروش برساند.


لامپ و حشره کش زاپ


شما می توانید با خرید لامپ حشره کش برقی از این فروشگاه آن را جلو درب منزل تحویل و همان موقع مبلغ را پرداخت کنید.


دکمه را لمس کنید

قیمت  39000 تومان

خرید محصولاین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است