سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

یکی از وسایل ضروری هر خانه دستگاه آب میوه گیری است، زیرا برای گرفتن آب انواع میوه ها به آن نیاز است، آب میوه ها برای سلامت انسان مفسد هستندو باید آنها را در برنامه غذایی گنجاند. البته آب میوه هی بسته بندی شده هیچ خاصیتی ندارند چون مواد افزودنی و اسانس دارند٬ ولی آب میوه های طبیعی بدون اسانس و مواد افزودنی سرشار از ویتامین هستند و فواید زیادی برای سلامت انسان دارند. برای گرفتن آب میوه٬ دستگاه های آب میوه گیری متنوعی در بازار است که بعضی از آنها برقی هستند و برخی دستی٬ که بدون نیاز به برق و باتری کارمیکنند. یکی از انواع این آب میوه گیری ها که ساخت ایران است٬ آب میوه گیری دستی چهار فصل بیتا است.

 

آب میوه گیری دستی انار
این دستگاه برای آبگیری انواع میوه های آبدار مانند: انار٬ پرتقال٬ انگور٬ لیمو٬ گریپ فروت و... منتسب است. دارای ابعاد ۱۳*۲۶*۳۸ سانتی متر و وزن ۷.۳۸۴ کیلوگرم است. جنس بدنه دستگاه از چدن با پوشش رنگ کوره ای نسوز ضدزنگ میباشد٬ دسته و چرخ دنده های آن از فولاد آبکاری شده تهیه شده اند و دستگیره آن از پلاستیک مستحکم است. در طراحی این آب میوه گیر یک کفی مخصوص برای قرار دادن ظرف آب میوه قرار داده شده است. کار با این دستگاه بسیار راحت است و همه افراد قادر به استفاده از آن هستند٬ چه کوچک و چه بزرگ.

آب میوه گیری دستی

 

برای شروع ابتدا میوه ای را که میخواهید آبش را بگیرید٬ برش داده و نصف میوه را روی محفظه آبگیری دستگاه که بسیار هم بزرگ طراحی شده و دارای قط ۱۱ سانتی متر است٬ قرار دهید با کشیدن اهرم به سمت پایین قسمت کاسه مانند گه در بالای محفظه آب گیری است٬ پایین آمده و روی میوه را میگیرد و میوه را به سمت آبکش هدایت میکند٬ آبکش آب انار گیری دستی اهرمی از جنس آلومینیوم پرداخت شده ضدزنگ و مقاوم در برابر اسید میوه است٬ این آبکش سوراخ های فراوانی دارد که تفاله انواع میوه ها را بدون اینکه قطره ای از آب میوه بریزد٬ جدا میکند.

 

آب میوه گیری دستی فلزی
با مقایسه مشخصات این آب میوه گیری دستی ایرانی با سایر آب میوه گیری ها متوجه خواهید شد که این آب میوه گیر بهترین گزینه است٬ قیمت دستگاه نسبت به قابلیت هایش بسیار مناسب است و تنها ۱۶۳۰۰۰ تومان میباشد٬ شرکت سازنده برای اینکه شما عزیزان با اطمینان خاطر کامل محصول را خریداری کنید برای آن ۵ سال گارانتی در نظر گرفته است.
با خرید دستگاه آب میوه گیری دستی چهارفصل بیتا به قیمت ۱۶۳۰۰۰ تومان از فروشگاه اینترنتی تک سبد٬ حمایت خود را از کالای ایرانی اعلام کنید.

 

آب انار گیری دسنی اهرمی

قیمت:163000 تومان

خرید محصول

 

 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است