سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

میکروفون کارائوکه یک میکروفون همه کاره و بسیار جالب می باشد که بوسیله آن می توانید همه خواسته هایتان را برطرف کنید. این دستگاه در واقع هم میکروفون است و هم اسپیکر که دارای دکمه هایی جهت تنظیم صدا، ولوم، اکو و... می باشد تا به نتیجه دلخواهتان برسید .


میکروفون بیسیم کارائوکه

فیمت: 112000 تومان

خرید محصول

 

این میکروفون به صورت بی سیم کار میکند و دارای یک باتری با قدرت داخلی 2600 میلی آمپر می باشد که با شارژ نمودن آن ساعت ها میتوان از آن استفاده نمود. میکروفون بیسیم کارائوکه دارای بلوتوث بوده و شما میتوانید با متصل کردن تلفن همراه خود بوسیله بلوتوث اهنگ یا صدا مورد نظر خود را اجرا کرده و بوسیله اسپیکر آن پخش نمایید. همچنین دارای کیفیت صدا بسیار بالا می باشد که نسبت به مدل های دیگر متمایز شده است.


خرید میکروفون کارائوکه


شما میتوانید با خرید میکروفون کارائوکه و بوسیله نرم افزار صدای خود را ضبط نموده و با موسیقی دلخواه خود پخش و ضبط نمایید. از این میکروفون میتوانید در مجالس، جشن ها، خبرنگاری، مصاحبه ، پخش موسیقی و .... استفاده کنید.


فروش میکروفون کارائوکه


با استفاده از این میکروفون امکان تقلید صدا و تغییر دادن صدای خود را هم دارید که جذابیت بالایی برای بسیاری از افراد ایجاد کرده است . حتی کودکان هم برای شعر خواندن خود از این میکروفون استفاده میکنند که باعث بالا بردن اعتماد به نفس آن ها شده و یک سرگرمی مناسب برایشان می باشد. همچنین با فشردن دکمه تعبیه شده بر روی آن میتوانید صدای خود را ضبط نموده و در هر زمان که بخواهید ان را پخش نموده و مجدد گوش کنید. شما میتوانید صدای کودک خود را زمان شعر خواندن ضبط نموده و پس از مدتی برایش پخش کنید و به راحتی او را سرگرم کنید.


میکروفون بلوتوثی کارائوکه

قیمت: 112000 توماناین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است