سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

 اگر هدف شما در کسب و کار دستیابی به مشتریان بالقوه است، از هدایای تبلیغاتی استفاده کنید این روش تبلیغاتی هم هزینه است و تاثیر گذاری زیادی دارد٬ شما میتوانید برروی این هدایا برند یا نام تجاری خود را درج کنید و آن را به مشتریان بدهید، این هدایا تا سالهای‌سال درخانه ها، ادارات و یا حتی اتومبیل مشتری باقی می‌ماند و محصولات و خدمات شما را به مشتری یادآوری میکند. زمانی که مشتری نام تجاری شما را در هرجایی ببیند سریعا به یاد هدیه ای که از شما دریافت کرده می افتد و محصولات و خدمات شمارا به یاد می آورد. هدایای تبلیغاتی به مشتریان کمک میکند تا شما را به یاد بیاورند و نام تجاری شمارا به رسمیت بشناسند، یکی از دلایل مهم ارائه هدیه تبلیغاتی به رسمیت شناختن نام تجاری است.

 

هدایای تبلیغاتی خاص

بسیاری از افراد به اهمیت استفاده از هدایای تبلیغاتی آگاهی دارند،ولی بسیاری از آنها نمیدانند، دقیقا چگونه و در کجای کار خود باید از این هدایا استفاده کنندتا تاثیر خود را بگذراد. هدایای تبلیغاتی اگر در رویدادهای مهم، همایش ها و نمایشگاه ها به مشتریان داده شود، تاثیر بیشتری دارد. انتخاب صحیح هدیه، ایجاد خلاقیت در طراحی آن و اینکه هدیه با محصولات و خدماتتان مرتبط باشد، اهمیت زیادی دارد. هدیه تبلیغاتی خلاقانه مشتریان را هیجان زده میکنند و حس خوبی در آنها بوجود می آورد و رضایتشان را جلب میکند.

 

بهترین هدایای تبلیغاتی
انتخاب هدیه تبلیغاتی، یکی از چالش های مهم شرکت ها است، اینکه آنها بتوانند با هزینه مورد نظر بهترین انتخاب را داشته باشند اهمیت زیادی دارد. شرکت تک سبد با بیش از ۱۰ سال سابقه پیشرو در ارائه ی هدایای تبلیغاتی است، هدایای تبلیغاتی این شرکت تمامی سلیقه ها و هدفها را تحت پوشش خود قرار میدهد. اگر بدنبال خرید هدایای تبلیغاتی نفیس، جدید، مدیریتی، اداری، پاور بانک، صنایع دستی و... هستید، کافیست با شرکت تک سبد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مندشوید.

 


ساعت رومیزی شماته دار کوکی پلاریس:
این ساعت شبیه ساعتهای قدیمی است، برلژ راه انذازی آن باید کوک های مخصوص در پشت ساعت را بچرخانید تا فعال شود. بر روی صفحه نمایش ساعت چند مرغ قراردارد گه بزرگترین مرغ دارای سر متحرک است که بالا و پایین میرود. عقربه های ساعت شب نما است.

 

خرید هدایای تبلیغاتی

اطلاعات بیشتر و خرید


قاب بشقاب میناکاری جعبه مشبک ۳۶*۳۶ سانتی تر:
این محصول از یک قاب چوبی مشبک تشکیل شده است که درون قاب یک بشقاب میناکاری زیبا از جنس مس مرغوب و دارای قطر ۲۹ سانتی متر قرار دارد٬ این قاب کار دست هنرمندان اصفهانی است و یک گزینه مناسب به عنوان هدیه تبلیغاتی میباشد، چون مشتریان با آویختن این قاب به دیوار، هر لحظه که قاب را میبینندبه یاد شما و خدماتتان می افتند. قیمت این قاب زیبا برای شما عزیزان ۱۰۹۰۰۰ تومان است، البته این قیمت، قیمت تکی است و دز صورت خرید عمده از تخفیف بهره مندشوید.

 

هدیه تبلیغاتی میناکاری

قیمت:109000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

 

 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است