سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

میناکاری که یکی از قدیمی ترین صنایع دستی به شما میرود با قدمت 5000 ساله خود زبانزد خاص و عام است که این امر باعث شده این محصول خارق العاده در تمامی کشور ها زبانزد خاص و عام باشد.


مینا کاری جدید


شما با این محصول خارق العاده می توانید علاوه بر زیبایی منحصر برد با خاصیت نشان دادن زمان نیز با این دستگاه ارتباطی خاص برقرار نمایید. این محصول در کشور ایران به تولید خواهد رسید و بهترین در نوع خود می باشد


مینا کاری ساعت جدید


با خرید این محصول خارق العاده می توانید در هر زمان و یا مکان زیبایی را به خانه خود هدیه دهید. مهد تمدن میناکاری در شهر نصف جهان می باش که با زیبایی و ظرافت خاصی این امر باعث خواهد شد تا بهترین و ظریف ترین در نوع خود باشد.


ساعت میناکاری شده


شما با خرید ساعت دیواری میناکاری اصفهان بهترین ها را برای خود مهیا کنید. این محصول خارق العاده دست ساز هنر های اصفهان می باش که در نوع خود بهترین به شمار می رود.


ساعت مینا کاری جدید


فروشگاه اینترنتی تکسبد می تواند این نوید را به شما دهد که بهترین و ظریف ترین میناکاری را از این فروشگاه خریداری خواهید کرد.


ساعت مینا کاری مردن


شما عزیزان با استفاده از این فروشگاه می توانید بهترین و ظریف ترین میناکاری ها را خریداری نمایید و مطمعن باشید که این هنر ها با دستان استادان چیره دست اصفهانی ساخته و پرداخته شده است.ساعت مینا کاری جدید


با مراجعه به لینک زیر برای خرید ساعت دیواری میناکاری اقدام نمایید

قیمت استثنایی 85000 تومان

خرید محصول

این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است