سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

میناکاری هنر تلفیق آتش و خاک است٬ سابقه ی این هنر به ۱۵۰۰ سال پیش از میلاد می رسد، هنر میناکاری در ایران بیش تر از هر جای جهان وجود داشته است، یکی از نمونه های قدیمی میناکاری توسط شاردن، جهان گرد فرانسه در عهد صفویه نام برده شده، که یک محصول میناکاری از آثار هنرمندان اصفهانی بوده و طحی از پرندگان و حیوانات با زمینه گل و بته به رنگ آبی کم رنگ و سبز و زرد و قرمز. اینکه هنر میناکاری از چه زمانی در ایران رواج گرفته کاملا مشخص نیست. مثلا در دوران قاجار میناکاری وجود داشته ولی کم بوده و اشیایی مثل سرقلیان، کوزه قلیان و... را میناکاری می کرده اند. سابقه هنر میناکاری در ایران به زمان اشکانیان و ساسانیان برمی گردد.

 

 

مرکز فروش میناکاری در تهران 

در شهر اصفهان رونق میناکاری از دوران پهلوی است و این هنر توسط آقای شکرالله صنیع زاده که از اساتید مشهور این هنر است٬ رواج یافته است و این استاد٬ شاگردان ماهری را پرورش داده است. در حال حاضر ۵۰۰ نفر استاد و شاگرد به ساخت محصولات میناکاری مشغول اندو محصولات مختلفی چون: قاب، بشقاب، کاسه و بشقاب، گلدان، شربت خوری و.. را با عشق و علاقه خلق میکنند. میناکاری در تمامی شهرهتی ایران طرفداران زیادی دارد اگر در تهران هستید و علاقه مند به این هنر بسیار زیبا اید، برای خرید میناکاری در تهران به سایت تک سبد مراجعه کنید.

 

 

میناکاری در تهران
قندان میناکاری با جعبه مشبک:
این قندان یک جعبه چوبی مشبک بسیار زیبا دارد، ابعاد قندان ۹*۱۲.۵ سانتی متر است و ابعاد جعبه ی چوبی ۱۱*۱۱.۳*۱۴ سانتی متر میباشد٬ جعبه مشبک زیبا دارای درب بوده و شما به راحتی میتوانید قندان را از قسمت بالایی جعبه بیرون آورده و یا دوباره داخل جعبه قرار دهید، این قندان برای تزیین دکوراسیون و زینت بخشیدن به خانه بسیار مناسب و شکیل است. شما با پرداخت تنها ۹۰۰۰۰ تومان میتوانید صاحب این قندان زیبا شوید.

 

میناکاری تهران

قیمت:90000 تومان

اطلاعات بیشتر و خریدبستنی خوری پایه دار میناکاری شده:
از این محصول برای انواع خوراکی مثل: بستنی، شکلات، آجیل، شیرینی و... میتوان استفاده کرد. جنس بستنی خوری از مس میباشد و طرح و نقش های زیبایی روی این بستنی خوری نقش بسته است که اثر دست هنرمندان اصفهانی است. ارتفاع بستنی خوری ۱۰، قطر دهانه ۹ و قطر پایه آن ۵ سانتی متر است.

 

فروشگاه میناکاری تهران
فروشگاه میناکاری تهران تمامی این محصولات را باقیمت بسیار مناسب عرضه میکند و درصورت خرید عمده به شما از ۲۰ تا ۵۰ درصد تخفیف میدهد، برای سفارش عمده با ما تماس بگیرید.
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است