سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

هیتر برقی یک وسیله ی گرمایشی است که برای تولید گرما از جریان برق شهری بهره می گیرد.دستگاه پس از اتصال به پریز و دریافت جریان الکتریکی آن را به گرما تبدیل می کند و قادر به گرم ساختن هر نوع محیطی خصوصا فضاهایی که هوا در آن جریان دارد، به بهترین نحو هستند.به طور مثال مکان هایی که سقف بلندی دارند مثل سالن های ورزشی که به زودی هم گرم نمی شوند، با استفاده از این هیتر ها به سرعت گرم می شوند.

هیتر برقی

هیتر برقی کم مصرف دارای یک المنت حرارتی و یک فن قدرتمند می باشد.این المنت که در حقیقت یک میله است که به دور آن سیم های با مقاومت بالایی پیچیده شده است، پس از جریان یافتن برق در آن روشن شده و شروع به تولید گرما می کند.گرمایی که توسط این المنت حرارتی تولید می شود، در فضای دستگاه انباشته می گردد تا فن روشن شود و این گرما را به محیط بیرون از دستگاه منتقل کند.


مینی هیتر برقی

خرید محصول

قیمت: 55000 تومان 


بر روی سیم این هیتر به طول 115 سانتی متر یک ولوم کنترلی تعبیه شده است که به وسیله ی آن درجه ی حرارت دستگاه را به دلخواه میتوان کاهش یا افزایش داد.سازندگان مینی هیتر برقی آن را شبیه به پنکه طراحی و تولید کرده اند، به گونه ای که می توان آن را هم چون یک پنکه به اطراف چرخاند، تا هر نقطه ی مدنظر را گرم کند.همین قابلیت چرخش به طرفین در این گونه هیتر ها است که عملیات گرمابخشی به محیط را سرعت می دهد.


هیتر برقی کوچک

خاصیت اتوماتیک یک مزیت در این هیتر ها به شمار می رود. کاربرد این قابلیت بدین گونه است که هر گاه محیط به دمای مطلوبی رسید، یعنی محیط به حد کافی گرم شد، دستگاه به صورت کاملا خودکار خاموش می شود و تا زمانی که محیط از دمای مطلوبش فاصله نگیرد، خاموش می ماند.هنگامی که فضای تحت پوشش هیتر با کاهش دما مواجه شد، دستگاه مجددا روشن شده و عملیاتش را از نو آغاز می کند.


هیتر برقی کم مصرف

خرید محصول

قیمت: 69000 تومان
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است