سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

همه ما می دانیم که انواع مختلفی دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار وجود دارد که باید بر اساس نیاز و نوع آلودگی آب منطقه یک مدل از آن را انتخاب کنید. از مهمترین دلایل استفاده از تصفیه آب خانگی می توان به وجود املاح که موجب سنگینی آب شده و سایر آلودگی ها از جمله کلر، نیترات، فلزات سنگین، زنگ لوله، شن و ماسه و... اشاره کرد.

 به منظور کاهش آلاینده های موجود در آب لوله کشی شهری نیاز به استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی امری ضروری می باشد، زیرا استفاده از آب ناسالم می تواند سلامت خانواده را به خطر بیاندازد. اما باید دقت کنید که نوع خوب و مناسب را خریداری کنید.

 استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی می تواند با حذف آلاینده ها آب سالم و بهداشتی را در اختیار شما قرار دهد و شما از گزند بیماری های گ.ارشی و حتی بیماری های کلیوی از جمله سنگ کلیه در امان باشید. البته شما ابتدا باید وضعیت آب مصرفی منطقه خود را برسی نموده و بر اساس آن دستگاهی با سیستم مناسب تهیه کنید.

 بنابر این لازم می باشد شما قبل از خرید و پس از آشنایی با نوع آلودگی آب منطقه خود، آشنایی با دستگاه تصفیه آب خانگی را داشته باشید تا بتوانید به درستی انتخاب نمائید. بوی نامطبوع، طعم بد، رسوب کولر و چربی آب از مهمترین نشانه های آب آلوده می باشد.
آب لوله کشی شهری به دلیل یکبار تصفیه شدن دارای میزان کمتری از  سموم و املاح بوده و می توان با خرید دستگاه تصفیه آب خانگی ساده تری نسبت به نمونه های مورد استفاده برای آب های زیر زمینی، آب سالم و بهداشتی را در اختیار داشته باشید.
مهمترین نکته در تصفیه آب،  حذف تمام املاح موجود در آب برای مصرف آشامیدن می باشد و تصفیه آب مورد نیاز برای استحمام و شستشو ضرورت چندانی ندارد.
برای مشاهده اطلاعات بیشتر و اطلاع از مزایای استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی به لینک زیر مراجعه نمائید.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است